1
Kontakt

Nejlepší je vyplnit nezávazný poptávkový formulář, my vás budeme kontaktovat do 24h v pracovní dny. Pokud nám chcete zavolat, volejte na 604 778 301 nebo na WhatsApp +420 604 778 301, nejlépe v pracovní dny mezi 8:00 a 16:00.

Jsou dvě možnosti objednávek konzultací:

  • Předoperační konzultace

  • Nezávazná konzultace

2
Nezávazná konzultace nebo předoperační konzultace

Předoperační konzultace

E-mailem zašlete fotografie problémových partií a pokud lékař může z fotografie určit správnou indikaci, lze značně zkrátit celý proces. V jeden den přijedete na předoperační konzultaci s vyšetřením a následující den podstoupíte zákrok.

… nebo ...

Nezávazná konzultace

je pouze nezávazná schůzka s lékařem, kde se dozvíte odpovědi na všechny vaše dotazy a na základě vyšetření lékařem se určí správná indikace zákroku.

V případě zájmu o operaci se určí termín operace a obdržíte veškeré instrukce.

3
Před operací

Dle indikovaného operačního zákroku je nutné podstoupit předoperační vyšetření, které je možné provést přímo u nás na klinice. Pokud si doneste vlastní, nesmí být starší 10ti dnů před operací.

Vyšetření pro operace v celkové narkóze: Velký krevní obraz, jaterní testy, EKG

Vyšetření pro operace v lokální anestezii: Malý krevní obraz, APTT, INR

4
Operační den

Na kliniku přicházíte v den určený k operaci. Pokud jdete na předoperační vyšetření den před zákrokem a nejste místní, je potřeba si zajistit ubytování. Obdržíte seznam doporučených ubytování v dosahu kliniky nebo si můžete nalézt ubytování sami např. na booking.com

5
Po operaci

Ve většině případů je nutné si zajistit odvoz z kliniky domů. Dle operačního zákroku obdržíte propouštěcí zprávu s instrukcemi k pooperační péči a následným kontrolám. Při případných komplikacích kontaktuje lékaře.

Příznivé ceny
Příznivé ceny
Kvalita operací
Kvalita operací
Plastická chirurgie je můj život
Plastická chirurgie je můj život