Operační zákroky plastické a estetické chirurgie

Modelace zahrnuje širokou škálu úprav prsou ... od řešení asymetrie, vrozených vad, povislých prsou až po vylepšení celkového vzhledu prsou.
Plastickou operací prsou lze dosáhnout skvělého výsledku tam, kde vás příroda zanedbala. Pomocí augmentace můžete změnit velikost prsou a nechat tak vyzdvihnout svůj přirozeně plný dekolt.
Tento zákrok pomůže nejen k odstranění fyzických potíží, uleví od celkové zátěže zad a páteře, ale také zvýší sebevědomí. Zmenšení prsou jde ruku v ruce také s modelací tak, aby prsa vypadala přirozeně pevně.
Plastika je řešením estetických vad a deformací nosu. Získáte zpět přirozený tvar a změnu celkového vzhledu obličeje. Zbavíte se psychických problémů a posměchu.
Liposukce pomůže dlouhodobě vyřešit problém s přebytečným tukem téměř na všech partiích od podbradku, paží, břicha, boků, stehen až po kolena.
Facelifting je dlouhodobé řešení pro omlazení pleti. Působením gravitace a s přibývajícím věkem obličej "vadne" a ztrácí na své svěžesti. Citlivé vypnutí a odstranění přebytečné kůže navrátí pleti mladistvý vzhled.
Plastika řeší povolenou, povislou kůži, která působí neesteticky a může případně způsobovat i potíže s hygienou. Operaci lze kombinovat s liposukcí k dosažení co nejlepšího výsledku.
Modelace stydkých pysků řeší jak estetické, zdravotní tak i psychické problémy. Ať už jde o následky po porodu či vrozenou abnormalitu, díky této operaci se zbavíte svého choulostivého problému.
Odstranění vaků pod očima a padajících povislých víček je dnes již standardní operací. Bez patrných známek jizev se zbavíte tzv. "unavených očí" a rozjasníte svůj pohled.
Abdominoplastika vám pomůže zbavit se převislé kůže a faldů na břiše. Pokud se vám nedaří po zhubnutí či porodu zbavit povislého břicha, tento zákrok je řešením. Plastiku břicha lze kombinovat i s liposukcí.
Řešení pro odstáté nebo asymetrické boltce. Zákrok nevyžaduje hospitalizaci ani pracovní neschopnost. Jizvy jsou v místech, kde nejsou viditelné.
Zvětšení prsní žlázy u mužů je citlivá záležitost. Ať už je příčina jakákoliv, tento problém se dá několika způsoby odstranit.

Ty nejčastější dotazy, které vás zajímají.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY k operačním zákrokům

Příznivé ceny
Příznivé ceny
Kvalita operací
Kvalita operací
Plastická chirurgie je můj život
Plastická chirurgie je můj život